Dr. Amir Shani Dahhan

Dr. Amir Shani Dahhan

Dr. Amir Shani Dahhan, 10 yılı aşkın süredir deneyimli bir diş hekimidir. Lisans eğitimini İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünde tamamladı. D.D.S.'yi de aldı. 2011 yılında Ortadoğu'da

Dr. Amir Shani Dahhan

Diş cerrahisine tutkuyla bağlı olarak, 2016 yılında Türkiye’nin saygın Bezmialem Üniversitesi’nde ağız ve diş implant cerrahisi alanında yüksek lisansını tamamladı. Dr. Shani ABD’de düzenlenen Global Symposium 2019’da Dental İmplantlar konusunda eğitim almıştır. Bunun dışında 2015 yılında Almanya’da Dr. Lang tarafından yürütülen İmplant Cerrahisi Yüksek Lisans kursunu tamamlamış ve 2013-2015 yılları arasında İstanbul’da prestijli EDAD üyesi olmuştur.

2015 yılında Bezmialem Üniversitesi’nde Prof. Aslıhan Üşümez danışmanlığında kısa süre çalıştı ve Porselen Kaplama uygulaması için tüm yöntemleri inceledi ve sertifika aldı. 2013 yılında İstanbul’da düzenlenen 101. FDI Yıllık Dünya Diş Hekimliği Kongresi’ne katıldı.

Deneyimi ve eğitimi onu tüm diş prosedürlerini gerçekleştirmek için iyi donanımlı kılıyor, ancak klinik ilgi alanları gülüş tasarımı, lamina ve yirmilik dişi çekimleri dahil dentoalveolar cerrahi, diş implantları, kemik grefti prosedürleri ve cerrahi veya Botoks ile diş eti gülümsemesidir.

İstanbul, Türkiye’deki modern ofisinde. Zamanını ağız sağlığına ve her hastanın gülümsemesinin doğal güzelliğini güçlendirmeye adadı. Yüksek kaliteli Emax veya Empress lamina ve diş implantları dahil olmak üzere kapsamlı kozmetik, onarıcı ve önleyici bakım sunar. Modern ve güvenli teknikleri kullanan Dr. Shani, devrim niteliğindeki 3Shape Element Tarayıcıyı, dijital X-ışınlarını, gelişmiş dental lazerleri, cıva içermeyen dolguları ve metal içermeyen restorasyonları kullanır.

Dr. Shani, 11 yıldır İstanbul’da yaşıyor ve burada özel bir poliklinikte çalıştı ve ardından kendi küçük kliniğini açmaya girişti. Daha sonra İstanbul’un Başakşehir semtinde Dr. Nihan ile birlikte bir poliklinik açtı.

Gülümseme yaratmaya ve hastalarına özgüven kazandırmaya kendini adamıştır. Sakin ve sıcak kişiliği, hastanın kaygısını ve diş tedavisi korkusunu yenmesine yardımcı olur. Dr Shani, detay odaklı ve endişelerini ve ağız sağlığını anlayarak hastalarıyla azami özenle ilgilenir.

Telefon

+90 534 641 60 64

Whatsapp

+90 534 641 60 64

Email

info@kayasehirdis.com

Randevu

İletişim
× Whatsapp