Dr. Dt Burçak Kara

Dr burçak kara

Dr. Dt Burçak Kara

Dr. Dt. Burçak Kara, lisans eğitimini 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünden, yüksek lisans derecesini ise 2018 yılında seçkin Bezmialem Üniversitesi'nden almıştır.

Dr. Dt Burçak Kara

İstanbul’da çeşitli özel kliniklerde çalışmış ve uluslararası dergilerde yayınlanmış makaleler yazmıştır. Uzmanlık alanları genç ve erişkin ortodonti, yüz ve gülümseme odaklı ortodonti, Ortognatik cerrahi ve multidisipliner tedavilerdir. Ayrıca 2017’den beri şeffaf plaklarla ortodonti için Invisalign sertifikasına ve Lingual ortodonti için Win sertifikasına sahiptir.

Ulusal ve Uluslararası çok sayıda kongreye katılmanın yanı sıra 2019 yılında Fransa’da düzenlenen European Orthodontic Society 95.

Dr. Burçak’ın hastalarının ihtiyaçlarına yönelik ilgisi ve dostane tavrı, hastaların gülümsemeleri ile ilgili endişelerini ve sorunlarını açıkça ifade etmelerine yardımcı olur. Hastayı rahatlatmaya ve kendilerini rahat hissetmeleri için onlarla sonuna kadar iletişim kurmaya inanıyor. Yüksek standartlarda bakım ve mümkün olan en iyi tedavileri sağlamaya çabalarken, uzmanlığı ve işine ve hastalarına olan bağlılığı çok tanınır.

Telefon

+90 534 641 60 64

Whatsapp

+90 534 641 60 64

Email

info@kayasehirdis.com

Randevu

İletişim
× Whatsapp