Dr. Ömer Dahhan

Dr. Ömer Dahhan

Ömer Dahhan, 10 yılı aşkın süredir bilinen bir diş hekimidir. Lisans eğitimini İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünü tamamladı. DDS'yi aldı. 

Dr.Ömer Dahhan

Diş cerrahisine tutkuyla bağlı olarak, 2016 yılında Türkiye'nin güçlü Bezmialem Üniversitesi'nde ağız ve diş implant cerrahisi alanında yüksek iyileşmeyi başardı. Dr. Ömer ABD'de düzenlenen Global Sempozyum 2019'da Dental İmplantlar konusunda eğitim almıştır. Bunun dışında 2015 yılında Almanya'da Dr. Lang tarafından sağlanan İmplant Cerrahisi Yüksek Lisans kursunu tamamlamış ve 2013-2015 yılları arasında İstanbul'da prestijli EDAD üyesi olmuştur.

2015 yılında Bezmialem Üniversitesi'nde Prof. Dr. Aslıhan Üşümez yatırımda kısa süre çalıştı ve Porselen Kaplama uygulaması için tüm pikseller incelendi ve sertifika aldı. 2013 yılında İstanbul'da düzenlenen 101. FDI Yıllık Dünya Diş Hekimliği Kongresi'ne katıldı.

Deneyimi ve eğitimi tüm diş tedavilerinin yerine birleştirilmesi için iyi donanımlı kılıyor, ancak klinik ilgi alanları gülmeme tasarımı, lamina ve yirmilik diş çekimleri dahil dentoalveolar cerrahi, diş implantları, kemik greft tedavisi ve Botoks ile diş eti gülümsemesidir.

İstanbul, Türkiye'deki modern ofisinde z amanını ağız sağlığına ve onun gülümsemesinin doğal güzelliğini koruduğuna adaydı. Yüksek kaliteli Emax veya Empress lamina ve diş implantları dahil olmak üzere kapsamlı kozmetik, onarıcı ve öğretici bakım sunar. Modern ve güvenli tasarrufa sahip Dr. Ömer, devrim niteliğindeki 3Shape Element Tarayıcıyı, dijital X-ışınlarını, gelişmiş dental lazerleri, civa dayanıklılık dolguları ve metal dayanıklılıklarını kullanabilir.

Ömer, 11 yıldır İstanbul'da yaşıyor ve burada özel bir poliklinikte çalıştı ve ardından kendi küçük kliniğini açmaya girişti. Daha sonra İstanbul'un Başakşehir iyileşmesi Dr. Nihan ile birlikte bir poliklinik açıldı.

Gülümseme yaratmaya ve hayata hayata kazandırmaya kendini adamıştır. Sakin ve sıcak tutmak, stresin kaygısını ve diş tedavisinin korkusunu yenmesine yardımcı olur. Dr Ömer, detay odaklı ve endişelerini ve ağız kayıtlarını anlayarak hastalarıyla maksimum düzeyde optimize edilmiş.

Telefon

+90 534 641 60 64

Whatsapp

+90 534 641 60 64

Email

info@kayasehirdis.com

Randevu

İletişim
× Whatsapp