Dr. Nihan Hazar Akdoğan

Dr. Nihan Hazar Akdoğan

Dr. Nihan, türkiye'nin izmir şehrinde seçkin ege üniversitesi mezunlarından biridir. 10 yılı aşkın deneyimi ile istanbul'un en iyi diş hekimlerinden biridir ve hiç şüphesiz

Nihan Hazar Akdoğan, ilk ve orta öğrenimini Balıkesir’de aldı. Lise eğitimini Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Diş Hekimliği alanına olan tutkusunu fark etmiş ve bu hedefin peşinden gitmek istemiştir. 2010 yılında İzmir’de bulunan seçkin fakültelerden EGE Üniversitesi’nde Diş Hekimliği Fakültesi’ne kabul edildi ve yüksek lisansını tamamladı.

2010-2017 yılları arasında özel kliniklerde mesleğini icra etti. Tecrübe ve bilgi birikimi ile 2017 yılında özel bir diş kliniği kurdu ve daha sonra İstanbul Başakşehir’de tüm modern ve birinci sınıf teknoloji ile donatılmış bir poliklinik açtı.

Hastalarının gülüş estetiğiyle ilgili endişelerini ve sorunlarını geniş bir çerçevede ele aldığı, güvenilir ve nazik tutumu sebebiyle bütün hastaların gönlünü kazandı. 2014 yılında Prof. Kemal Ünsal ve Prof. Dr. Bahadır Güray danışmanlığında Temel İmplantoloji Eğitimini (teorik ve pratik) tamamladı. Ayrıca İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.

2015 yılında Bredent İmplant uygulaması ile birlikte Botox ve Derma dolgu ve Dijital Gülüş Tasarımı eğitimleri aldı. Dr. Nihan, 2016 yılında eğitimini aldığı Yumuşak Doku Cerrahisi ve Bredent Yumuşak ve Sert Doku Lazeri konusunda da tercrübe sahibidir. Gülüş Tasarımı, hastanın yüzünün özelliklerini değerlendirerek güzel ve estetik bir gülüş elde etmeyi amaçlayan bir diş prosedürüdür.

Dr. Nihan’ın Gülüş Tasarımını yaptığı, önce hastanın dişlerinin kopyasını almayı içeren bir dizi adım vardır. Hasta ayrıca 3Shape’in en son teknolojisinin yardımıyla tedavi sonrası dijital sonucunu görebilir. Dr. Nihan hasta ile görüşmeler yapar ve nihai sonuçtaki herhangi bir değişiklik konusunda hasta ile ortak karar vererek ve hastanın onayı ile tedaviye devam eder. Bu sayede Dr. Nihan her hastasında benzersiz bir gülüş yaratır.

Klinik ilgi alanları özellikle estetik diş hekimliği, şeffaf plaklı ortodonti ve implantlardır. Dr. Nihan’ın güler yüzlü tavrı, diş tedavilerini tamamladıktan sonra endişelerini unutan hastaları için sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratıyor.

Nihan Hazar Akdoğan, İstanbul’a yerleşmiş olup, evli ve bir çocuk annesidir.

Telefon

+90 534 641 60 64

Whatsapp

+90 534 641 60 64

Email

info@kayasehirdis.com

Randevu

İletişim
× Whatsapp